Zajęcia otwarte w grupach „Pszczółki” i „Żabki”

W dniu 15 listopada w grupach:,,Pszczółki” i ,,Żabki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyka zajęć dotyczyła jesiennej pogody. Podczas zajęć dzieci wysłuchały wiersza, wypowiadały się na temat tekstu,naśladowały odgłosy zjawisk atmosferycznych występujących jesienią, utrwalały znajomość kolorów,nie zabrakło także wspólnej zabawy przy muzyce. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa w ,,parasol” z chustą animacyjną. Podsumowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej – malowanie chmurek i deszczu paluszkami maczanymi w niebieskiej farbie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i udział w zajęciach.

Wychowawcy grup