Wyjście do sklepu „Mrówka”

W dniu 18.10.2023 wybraliśmy się na krótką wycieczkę do sklepu z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi „Mrówka” w Kosowie Lackim. Dzieci wręczyły podziękowanie za zaangażowanie w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, i przysłanie pana Mrówki do przeczytania nam kilku książeczek. Przedszkolaki miały okazję  zwiedzić sklep, zobaczyć produkty, które można w nim kupić oraz jak są poukładane na półkach. Nauczyliśmy się również   jak poprosić w sklepie o pomoc. Pracownicy sklepu bardzo życzliwie nas przyjęli i oprowadzili, a także odpowiadali na pytania zadane przez przedszkolaków. Sklep „Mrówka” współpracuje z naszym przedszkolem organizując ciekawe dla dzieci warsztaty i prelekcje, a także angażując się w nasze projekty jako goście.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy następnym razem!

A. Ferenc