Wycieczka Przedszkolaków do Siedlec

24 maja  dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do Siedlec. W programie była sala zabaw „Młynek” oraz film „Ernest i Celestyna: Misja muzyka”.

Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grup rówieśniczych, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.

W sali zabaw niezwykłą atrakcją dla dzieci okazały się zjeżdżalnie, baseny z kuleczkami oraz labirynty. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pojazdy, koniki, trampoliny, sznurkowa karuzela. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.

W kinie nudy nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego dnia.

Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

E. Ciesielska