Wspólne kolędowanie

W piątek 20 grudnia „Biedronki” i „Muchomorki” przedstawiły w naszym przedszkolu Jasełka Bożonarodzeniowe. Wystąpiły również starszaki „Motylki” i „Słoneczka” oraz czterolatki „Tygryski” i „Misie”. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Wspólnie kolędowały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, m.in. pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki, rodzice przedszkolaków oraz pracownicy i dzieci z Klubu Dziecięcego.

Po przedstawieniu i życzeniach świątecznych nastąpiło rozstrzygnięcie świątecznego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba, dekoracja Bożonarodzeniowa”. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

Był to wspaniały i wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu. Razem mogliśmy poczuć tę magiczną atmosferę: radości, życzliwości – magii Świąt Bożego Narodzenia.

E. Skorupka