Witaj przedszkole!

Nie ma jak… w przedszkolu!!! Pierwszy tydzień za nami.

Wakacje szybko minęły i pierwszy tydzień września już  za nami. I choć nie należał do najłatwiejszych, szczególnie dla naszych najmłodszych wychowanków, dostarczył wielu wrażeń i radości ze spotkań w grupie przedszkolnej i pierwszych sukcesów.

Początkowy niepokój, niepewność  szybko ustępują, a dzieci spragnione kontaktów ze swoimi rówieśnikami zapominają o negatywnych emocjach. Nawet jeżeli poleciało trochę łez, to szybko wyschły.

Każdy dzień w przedszkolu dzieci spędzają radośnie, zabawnie, odkrywczo, ciekawie, a to dopiero początek naszej przedszkolnej przygody…

W nowym roku przedszkolnym Rodzicom życzymy wytrwałości, a Dzieciom wspaniałej zabawy, wielu nowych doświadczeń, niespożytej energii i ciekawości w odkrywaniu świata zabawy i nauki!!!

E. Skorupka