VI Konkurs Poetycki im. Franciszka Kobryńczuka w Sokołowie Podl.

19 października 2023 roku w Sokołowie Podlaskim odbył się VI Konkurs Poetycki im. Franciszka Kobryńczuka.

Organizatorem konkursu była Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, Filia w Sokołowie Podlaskim

oraz Stowarzyszenie „Lepsze Jutro Gminy Sterdyń.”

Konkurs miał  na celu:

• popularyzację dorobku literackiego prof. Franciszka Kobryńczuka oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży,
  • rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich.

Adresowany był do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, szkół średnich i dorosłych.

Nasze przedszkole w I kategorii wiekowej reprezentowały Ewa Socik z grupy „Motylki” oraz  –Oliwia Imbrzykowska z grupy „ Słoneczka”.

Uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy oraz nagrody  ufundowane m.in. przez Powiat Sokołowski.

Gratulujemy naszym  laureatkom.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie swoich pociech do występów.

Ewa Ciesielska