UWAGA KONKURS !!!

Kochani Rodzice!!!

Serdecznie zapraszamy naszych utalentowanych przedszkolaków do wzięcia udziału w powiatowym konkursie na „Kartę Świąteczną” organizowanym przez

Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niecieczy. Patronat nad konkursem sprawuje Starosta Powiatu Sokołowskiego.

Zadaniem  dzieci jest wykonanie własnej karty bożonarodzeniowej (dopuszczalna  pomoc rodzica) w formacie: A-5 lub A-6. W kartach nie wpisujemy życzeń. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Nadesłane prace nie będą zwracane autorom. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoczesne z przeniesieniem prawa własności na organizatora.

Prace należy składać do Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim do dnia 14  grudnia 2020 roku. Prace zostaną podpisane i wysłane z naszego przedszkola organizatorom.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje jury powołane przez organizatorów, którego podjęte decyzje są ostateczne.

Kryteria oceny ustalone zostają w następujący sposób:

1. pomysłowość i oryginalność pracy,
  2. dekoracyjność, kolorystyka,
  3. stopień trudności wykonania,
  4. estetyka wykonania,
  5. dobór materiałów.

Organizator w naszej kategorii wiekowej – przedszkole przyzna trzy nagrody główne  oraz wyróżnienia.

O wynikach i terminie rozdania nagród zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie. Informacja taka będzie również zamieszczona na Facebooku Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Niecieczy.