Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba, dekoracja bożonarodzeniowa”, w ramach innowacji pedagogicznej, został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 25 ciekawych i różnorodnych prac. Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej dzieci; rozwijanie wrażliwości estetycznej; stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych; powrót do tradycji wykonywania rodzinnych ozdób bożonarodzeniowych; umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Komisja konkursowa jednogłośnie podjęła decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.

E. Skorupka