POKAZ MAŁYCH TALENTÓW

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się „Pokaz Małych Talentów”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji większej grupie odbiorców. Dzieci zaprezentowały swoje wybitne umiejętności w czterech kategoriach : recytacja, śpiew, praca plastyczna oraz różne talenty, czyli między innymi gra na instrumencie, pokazy kulinarne, budowle z klocków, akrobacje, gry i sztuczki. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  W każdej z kategorii zostały przyznane 1, 2 i 3 miejsca. Wszyscy  uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wyniki konkursu:

Recytacja

1 miejsce –  Julia Masłowska

2 miejsce – Lena Kozera

3 miejsce – Nikola Filipczuk

Śpiew

1 miejsce – Oliwia Strus

2 miejsce – Amelia Żochowska

3 miejsce – Marta Gawrych

Praca plastyczna

1 miejsce – Alicja Zakrzewska

2 miejsce – Lena Stefaniak

3 miejsce – Stanisław Domagała

Różne talenty

1 miejsce – Jan Kosowski

2 miejsce – Bartosz Kołek

3 miejsce – Laura Kurowicka

3 miejsce –  Mateusz Poziarski

Przedszkolaki pokazały, że pasja, talent oraz praca są gwarancją prawdziwego sukcesu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy rodzicom za współpracę i przygotowanie dzieci do występu.

P. Osipiak