„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

Kolejne książki zakupione w ramach  „Narodowego Programu Rozwoju Czyte

lnictwa 2.0 na lata 2021-2025” dofinansowanego ze środków budżetu państwa (3000 zł.) oraz wkładu własnego (750 zł.) trafiły już na nasze półeczki.

Dzięki programowi wzbogacamy nasz księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Zakupione książki będą towarzyszyły nam w życiu codziennym: w czasie zajęć poszerzając naszą wiedzę o świecie, w czasie zabawy i odpoczynku prowadząc nas w świat baśni i ciekawych historii.

Dzięki programowi zostały zakupione nowości wydawnicze do przedszkolnej biblioteki, z których będziemy korzystać na co dzień.

W ramach projektu część puli została przeznaczona na nagrody książkowe w konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Wszystkie zamówione książki dotarły już do naszego przedszkola. Pięknymi ilustracjami i ciekawą treścią zachęcają do samodzielnego i wspólnego oglądania i czytania.

E. Skorupka