WYCIECZKA DO BOMBKOLANDII

Bombkolandia to magiczne miejsce niedaleko Warszawy, które nasze przedszkolaki z grup 6-latków odwiedziły 21 listopada 2023r.

W trakcie pobytu w Bombkolandii na dzieci czekała masa atrakcji.  Pierwszą z nich była wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaj, gdzie dzieci mogły porozmawiać z Mikołajem, zobaczyć jak wygląda jego codzienna praca: czytanie listów, sprawdzanie w magicznej kuli czy wszyscy byli grzeczni przez cały rok. Przedszkolaki obejrzały pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe, następnie same mogły pokolorować i obsypać brokatem bombki. Sześciolatkom udało się „zmielić” w specjalnej maszynie swoje złe uczynki, które narysowały na karteczkach, co dało im możliwość wysłania listu do Św. Mikołaja.

Cudowna atmosfera oraz bardzo przyjemnie spędzony czas w Bombkolandii długo pozostanie w pamięci dzieci.

Teraz czekamy na wizytę św. Mikołaja w naszym przedszkolu i w naszych domach.

E. Ciesielska