Wizyta Księdza Biskupa w naszym Przedszkolu

14 czerwca  Gminne  Przedszkole oraz Klub Dziecięcy w Kosowie Lackim  odwiedził Biskup Diecezji Drohiczyńskiej  Piotr Sawczuk w towarzystwie swojego sekretarza oraz proboszcza naszej parafii.

Społeczność przedszkolna  na wejście zaśpiewała pieśń  „Bądź pozdrowiony gościu nasz”, następnie Pani Dyrektor powitała przybyłych gości w imieniu wszystkich dzieci i pracowników. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w części artystycznej przygotowanej na tę okazję.

Na zakończenie spotkania Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Piotr Sawczuk  udzielił wszystkim zebranym pasterskiego  błogosławieństwa oraz wręczył dzieciom pamiątkowe obrazki .

Serdecznie dziękujemy za tak piękne i wzruszające spotkanie, wnoszące wiele ciepła do naszego codziennego życia.

Ewa Ciesielska