UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie !

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim informuje, że przedstawiciele Rady Rodziców wybrali firmę (Wiener),która będzie ubezpieczać dzieci przedszkolne w roku szkolnym 2020/2021.

Koszt ubezpieczenia wynosi 38 zł na pierwsze dziecko, na drugie dziecko uczęszczające do przedszkola kwota składki wynosi 50% czyli 19 zł.

Przypominam również, że ubezpieczenie dzieci w przedszkolu nie jest obowiązkowe.

Państwo możecie ubezpieczać swoje dzieci w dowolnej, wybranej przez siebie firmie ubezpieczeniowej.

Rodzice, którzy zdecydują o ubezpieczeniu swoich dzieci w przedszkolu proszeni są o wpisanie się na listę znajdującą się w wejściu do budynku przedszkola oraz dokonanie wpłaty podanej kwoty do

25 września 2020roku.

Rodzice, którzy nie wpłacą pieniędzy w ustalonym terminie, oznaczało będzie rezygnację z ubezpieczenia dziecka w przedszkolu.