SWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty i chociaż w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzimy ten dzień – razem ze swoimi wychowankami, to dzień inny od pozostałych.

W przedszkolu 14 października to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy wkładają wiele serca, aby dzieciom w naszym przedszkolu było naprawdę dobrze.

W tym dniu cała społeczność przedszkolna wraz z klubikiem dziecięcym spotkała się, by uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Elżbieta Pietrzykowska w słowach skierowanych do wszystkich pracowników podziękowała całemu zespołowi za zaangażowanie, wytrwałość i kreatywność w podejmowanych działaniach, co dodało nam sił i motywacji do dalszej pracy.

Dziękujemy również rodzicom naszych podopiecznych, za każde dobre słowo i słodki poczęstunek.

E. Skorupka