ŚWIĘTO BABCI I DZIADZIUSIA

„Pędzą wnuki ulicami
z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków
są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami
już czekają przed domami.
Przez lornetki patrzą w dal
wystrojeni jak na bal.”

21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Z tej to właśnie okazji, przez ostatnie trzy dni, gościliśmy w przedszkolu naszych wspaniałych Dziadków.

Podczas przedszkolnych zajęć dzieci z wielkim zaangażowaniem opowiadały o swoich babciach i dziadziusiach, uczyły się dla nich wierszy i piosenek oraz przygotowywały własnoręcznie zaproszenia i upominki.

Na pewno wszystkie wnuczęta pamiętają o tym, jak wspaniale babcie i dziadkowie opowiadają bajki, śpiewają kołysanki, przytulają i pocieszają, kiedy wnuczęta mają zły humor. Dlatego teraz to właśnie wnuczęta postarały się, aby dziadkowie wesoło i miło spędzili czas w przedszkolu.

Kochanym Babciom i Dziadkomżyczymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii i pociechy z wnuków. Dziękujemy za miło spędzone razem chwile. Rodzicom, dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

E. Skorupka