Pożegnanie z przedszkolem

Choć ostatnie to w przedszkolu dni,
choć rozstania, pożegnania czas,
to mówię ci nic tak naprawdę nie rozłączy nas…

Pomyślisz, jakie miłe widziałeś teatrzyki.
Piosenki i zabawy, występy i wierszyki.
Wspomnienia będą czekać w albumie ze zdjęciami.
Bo to przedszkole zawsze będzie tu,
w myślach, razem z nami!”

24 czerwca 2021 r. w Gminnym Przedszkolu w Kosowie Lackim odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez najstarsze dzieci, które już od września pójdą do szkoły. Dzieci z grup 6-letnich wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Ewą Godlewską i panią Beatą Leszczyńską przygotowały montaż słowno – muzyczny. „Motylki” i „Słoneczka” zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne i sceniczne. Pani dyrektor gratulowała przedszkolakom i życzyła kolejnych sukcesów w nowym etapie życia. Złożyła również podziękowania rodzicom za pomoc i współpracę.

23 czerwca „Motylki” i „Słoneczka” pożegnały się z młodszymi kolegami i koleżankami z przedszkola.

Nasza społeczność przedszkolna pożegnała również w tych dniach panią Teresę Nowak, która przechodzi na emeryturę.

Za aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola oraz ofiarną pomoc i życzliwość – DZIĘKUJEMY

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest:

nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

E. Skorupka