Pomagamy Michasiowi

W ostatnich tygodniach nasze przedszkole dołączyło do akcji „Pomóż Michasiowi w walce z SMA.” W ramach pomocy została przeprowadzona zbiórka plastikowych nakrętek z butelek, które zostaną przekazane organizatorom. Natomiast 17.10.2020r. społeczność Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim współuczestniczyła w organizacji kiermaszu charytatywnego na rzecz Michasia. Nauczyciele oraz rodzice przygotowali słodkie wypieki oraz domowe smakołyki, takie jak przetwory, blaszak, pierożki i wiele innych. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś pysznego, a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Nie zabrakło także loterii fantowej oraz rękodzieła. Całkowity dochód z kiermaszu wyniósł 17414,21zł.

W organizację imprezy włączyła się prawie cała społeczność przedszkolna. Szczególne podziękowania należą się wszystkim osobom, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Dziękujemy rodzicom, którzy chętnie i licznie włączyli się w organizację akcji dla Michasia.

Pomagając potrzebującym, nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić czyjś świat!