Ogłoszenie w sprawie organizacji planowanych uroczystości przedszkolnych

Ogłoszenie w sprawie organizacji planowanych uroczystości przedszkolnych

6 grudnia (środa) nasze przedszkole odwiedzi Święty Mikołaj.

Dzieci dostaną drobne upominki zakupione z pieniążków Rady Rodziców. Koszt zakupienia prezentów dla dzieci to: 3.300 zł

———————————————————————————————————————————

W dniach 18 i 19 grudnia w naszym przedszkolu zostaną zorganizowane warsztaty dla dzieci we wszystkich grupach przedszkolnych. Będą to warsztaty sensoryczno – chemiczne, podczas których każdy uczestnik wykona super rozciągliwego slajma, będą chemiczne balony i twórcze zabawy. Koszt warsztatów to 25 zł od dziecka. Część wpłacimy z pieniążków zebranych na Radę Rodziców ( 15 zł ) a Was drodzy Rodzice prosimy o dokonanie wpłaty po 10 zł do wychowawców.

Jeżeli dziecko będzie w tym dniu nieobecne w przedszkolu, także otrzyma slajma. Rodzicom zwrócimy wpłatę w wysokości 10 zł.

———————————————————————————————————————————

20 grudnia wszystkie dzieci przynoszą do przedszkola po 6 pierniczków zapakowanych w pudełeczko. Akcesoria do dekoracji do uzgodnienia w poszczególnych grupach przez rodziców.

W tym dniu czyli 20 grudnia tylko w grupach 3 latków „Pszczółki” i „Żabki” będą zorganizowane zajęcia otwarte dla rodziców o godzinie 10.00, na których dzieci wraz z rodzicami udekorują pierniczki.

———————————————————————————————————————————

21 grudnia (czwartek) w naszym przedszkolu odbędą się „Jasełka” w wykonaniu dzieci 6 letnich „Słoneczek” i „Motylków”. Na to przedstawienie w wykonaniu dzieci serdecznie zapraszamy rodziców dzieci występujących na godzinę 10.00 do sali gimnastycznej.

Organizacja Dnia Babci i Dziadka

11 stycznia (czwartek) Grupy „Słoneczka” i „Motylki” godz. 10.00

6 lutego (wtorek) grupy „Biedronki” i „Muchomorki” godz. 10.00

7 lutego (środa) grupy „Tygryski” i „Misie” godz. 10.00

8 lutego (czwartek) grupy „Pszczółki” i „Żabki” godz. 10.00

Poczęstunek dla zaproszonych gości babć i dziadków do ustalenia przez rodziców w grupach

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji przekazane będą później.

———————————————————————————————————————————-

Bal w przedszkolu planowany jest 13 lutego w czasie pobytu dzieci w przedszkolu. Kwestia przebrania dzieci na bal leży po stronie rodziców.

———————————————————————————————————————————-

W pierwszym tygodniu stycznia planowane jest zebranie z rodzicami. Dotyczyło ono będzie podsumowania pracy w grupach w pierwszym semestrze oraz organizacji Dnia Babci i Dziadka