KONKURS PLASTYCZNY,, DBAM O ZDROWIE”

W ramach realizowanej w naszym przedszkolu innowacji pedagogicznej ,,Zdrową buzię oraz brzuszek ma każdy maluszek” został przeprowadzony wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pt.: ,,Dbam o zdrowie” upowszechniający wiedzę dzieci na temat zasad zdrowego trybu życia. Dzieci wykonywały prace plastyczne pod okiem wychowawców. Komisja jednogłośnie stwierdziła, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik, pomysłowością, starannością a także dużym wkładem pracy. Każda grupa otrzymała dyplom oraz nagrody w postaci zabawek. Naszym przedszkolakom życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji.

M. Zakrzewska