DZIEŃ MAMY I TATY

W dużym bukiecie majowe kwiatki,

zakwitły dzisiaj na Święto Matki.

Majowe kwiatki wstążką związane,

niech sto lat żyją Mamy Kochane!

W dniu Święta Taty

radośnie serce mi bije.

Więc krzyknę razem z innymi:

Drogi Tatuś niech żyje!

30 maja w Naszym przedszkolu świętowaliśmy jeden z najwspanialszych dni w roku – DZIEŃ MAMY I TATY. A jaka jacy są rodzice? Wszystkie dzieci jednogłośnie odpowiedziały „ NAJWSPANIALSI, NAJUKOCHAŃSI, NAJLEPSI”.

Z tej okazji przedszkolaki przygotowały dla swoich Rodziców występy słowno-muzyczne, a także własnoręcznie wykonane upominki. Dzieci pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły- tym samym podziękowały swoim rodzicom za  trud włożony w ich wychowanie, troskę i opiekę, a przede wszystkim za bezgraniczną miłość jaką je darzą.

Wszystkim Mamom i Tatusiom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia,

aby na Waszych twarzach zawsze gościł uśmiech, a każdy dzień przynosił kolejne powody do dumy z Waszych dzieci. Życzymy także spełnienia w każdej dziedzinie życia, uśmiechu i energii, pasji do działania i samorealizacji.

E, Skorupka