Dzień babci i dziadka

Dziadek z Babcią mają święto

Więc im wszyscy zaśpiewamy.

Niech nam żyją, niech nam żyją,

Nasi goście ukochani.

W tym tygodniu przedszkolaki z grup 3, 4 i 5-latków gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystościach z okazji ich święta. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanych programach artystycznych. Dzieci  zaprezentowały piękne wiersze, piosenki oraz tańce. Następnie wręczyły swoim dziadkom drobne upominki. W wyjątkowej atmosferze przedszkolaki razem z ukochanymi gośćmi spędziły wspólnie czas  podczas słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu i radości. Szczęśliwe i pełne wzruszenia  twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i czas spędzony wspólnie z wnukami.

P. Osipiak