Dyżur wakacyjny

OGŁOSZENIE!

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim informuje, że planowane są zajęcia  opiekuńcze w przedszkolu  w miesiącu sierpniu 2020 roku dla dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2019/2020.

Prosimy rodziców o telefon do przedszkola (25 7879041)   do 9 lipca 2020roku  z informacją dotyczącą ewentualnego uczęszczania dziecka w sierpniu. Osoby, które zadeklarują pobyt swojego dziecka podczas dyżuru wakacyjnego  zobowiązani są do zapoznania się i podpisania dokumentów związanych z procedurą dotyczącą   pobytu dziecka w placówce w dobie COVID-19.

(Procedura dostępna na stronie internetowej przedszkola   w zakładce „Dokumenty”).

Informujemy również, że stawka żywieniowa w sierpniu wzrośnie i będzie naliczana po opłaceniu rachunków przez panią intendent. Rodzice będą musieli dokonać opłat na odpowiednie konta do końca sierpnia. Jeżeli rodzice zadeklarują pobyt dziecka w sierpniu   a w trakcie zrezygnują,  będą ponosić koszty wyżywienia.

Jeżeli rodzice nie będą dokonywać opłat w ustalonych terminach dzieci  nie będą przyjmowane do przedszkola.

dyrektor przedszkola

Elżbieta Pietrzykowska