Bezpieczne ferie

Zbliżają się  ferie zimowe, dlatego dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci, podjęliśmy w naszym przedszkolu wiele działań uczących bezpiecznych zachowań  podczas wypoczynku zimowego.

Dzieci zapoznawały się z zasadami bezpiecznych zabaw w czasie zimy poprzez rozmowę przy ilustracjach, oglądanie prezentacji multimedialnych, naukę wierszy, piosenek, rozwiązywanie zagadek.

Starszaków, czyli klasy „0” odwiedzili uczniowie z  klasy  II b i zaprezentowali podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Przedszkolaki zaprosiły drugoklasistów do wspólnej zabawy przy muzyce, jako wspaniały pomysł na aktywny sposób spędzania wolnego czasu.

Życzymy wszystkim przedszkolakom zdrowych i bezpiecznych ferii oraz mnóstwo tak oczekiwanego śniegu.

Ewa Ciesielska