OGŁOSZENIE – 01.07.2020

Kierownik Klubu Dziecięcego w Kosowie Lackim informuje, że istnieje możliwość zorganizowania od sierpnia opieki dla jednej grupy dzieci, które są przyjęte do klubu dziecięcego od września 2020 roku.

Prosimy rodziców o telefon do przedszkola (25 7879041) do 9 lipca 2020 roku z informacją dotyczącą ewentualnego uczęszczania dziecka w sierpniu. Pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących, decyduje także kolejność zgłoszeń. Rodzice, którzy zadeklarują pobyt swojego dziecka podczas dyżuru wakacyjnego, zobowiązani są do zapoznania się i podpisania dokumentów związanych z procedurą dotyczącą pobytu dziecka w placówce w dobie COVID-19 (procedura dostępna na stronie internetowej przedszkola w zakładce Klub Dziecięcy).

Informujemy również, że stawka żywieniowa w sierpniu wzrośnie i będzie naliczana po opłaceniu rachunków przez panią intendent. Rodzice będą musieli dokonać opłat na odpowiednie konta do końca sierpnia.

Rodzice deklarujący pobyt dziecka w sierpniu i w trakcie zrezygnują, będą musieli ponosić koszty całomiesięcznego wyżywienia.

kierownik klubu dziecięcego
Elżbieta Pietrzykowska