UWAGA WAŻNE INFORMACJE!

UWAGA WAŻNE INFORMACJE!

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim informuje, iż w roku szkolnym 2020/2021 nie będzie  zebrania z Rodzicami.

Wszystkie bieżące informacje udostępniane będą na przedszkolnej stronie internetowej:    przedszkole.kosowlacki.pl/wordpress/

Prosimy Rodziców o systematyczne zapoznawanie się z nimi

Przed wysłaniem dziecka do przedszkola Rodzic ma obowiązek zapoznać   się z:

–  wytycznymi GIS
– Komunikatem Dyrektora Przedszkola
–  Wewnętrzną Procedurą bezpieczeństwa obowiązującą w Gminnym Przedszkolu w Kosowie Lackim.
–   Procedurą postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia COVID -19
– Wyprawką przedszkolną dla dziecka

Dokumenty dostępne są w zakładce COVID -19

Do 31 sierpnia 2020 r. prosimy rodziców o wypełnienie  i dostarczenie do przedszkola  następujących dokumentów:

1. Oświadczenie  dotyczące godzin pobytu dziecka w przedszkolu /do pobrania/
  2. Komunikat dyrektora przedszkola /do pobrania/
  3. Oświadczenie dotyczącego  przyprowadzania i odbierania dzieci    /do pobrania/
  4. Deklaracja Rodziców /do pobrania/
  5. Oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych /do pobrania/
  6. Deklaracja kontynuacji (dla rodziców którzy nie dostarczyli wcześniej) /do pobrania/

Wypełnione dokumenty oraz pełną wyprawkę dla dziecka należy przynieść do przedszkola w poniedziałek 31 sierpnia lub ostatecznie 1 września  w godzinach od 8.00 do 15.00. Wejście od strony boiska szkolnego.